Piece wsadowe-rurowe

Proponowane piece wsadowe to rezultat doświadczeń producenta Aldegheri Forni w połączeniu z naszymi sugestiami dotyczącymi oczekiwań polskiego rynku. 

Proponujemy powierzchnie wypiekowe od 5 do 28,1 m2 


ALDEGHERI FORNI:
To nowoczesna i dynamiczna firma istniejącą na rynku piekarniczym od ponad 50 lat, specjalizująca się w poszukiwaniu nowych rozwiązań technicznych w produkcji pieców. Dzięki nabytemu doświadczeniu oraz nowoczesnym liniom produkcyjnym, Aldegheri Forni znalazła się w czołówce producentów nowoczesnych pieców piekarniczych.
Irpol będąc wyłącznym przedstawicielem posiada ponad 20-letnie doświadczenie na rynku polskim. Oferowane przez nas piece to połączenie tradycji, oszczędności energetycznych i doświadczeń nabytych w sektorze piekarniczym.

KONSTRUKCJA: 
Frontal i podstawowe elementy wykonane są całkowicie z wysokogatunkowej stali nierdzewnej inox. Podstawę pieca stanowi baza wykonana z materiałów ogniotrwałych. 

SYSTEM GRZEWCZY: 
Dzięki jakości rur montowanych w piecu gwarantowana jest duża sprawność cieplna i perfekcyjna jednolitość wypieku. Zastosowano rury typu Mannesmann z systemem podwójnych rur poprzecznych. Każda z rur kontrolowana jest i sprawdzana pod ciśnieniem 700 bar. Palenisko i kanały grzewcze wykonane są z materiałów ogniotrwałych, a ich konstrukcja zapewnia doskonałą dystrybucję ciepła. Piec może funkcjonować z każdym typem opału: gaz, olej, opał stały np. drewno. 

HERTY: 
Powierzchnie wypiekowe wykonane są ze zbrojonej masy ceramicznej. 

PAROWNIKI: 
Każda z komór wyposażona jest w niezależne parowniki gwarantujące dużą i stałą ilość pary. 

PANEL STEROWANIA: 
Prosty i niezawodny w obsłudze.


OPCJE:
  • Dodatkowy parownik na potrzeby komory fermentacyjnej
  • Palenisko boczne ułatwiające opalanie pieca paliwem stałym np. drewnem
  • Zawory kulowe on/off służące do zaparowania
  • Otwieranie drzwiczek do dołu
  • Otwieranie drzwiczek do góry przy użyciu manualnej dźwigni