Maszyny specjalne

UCM Srl jest nie tylko producentem maszyn przeznaczonych do krojenia ciast, tortów i różnego typu produktów spożywczych, ale również konstruktorem wszystkich komponentów niezbędnych do wytwarzania ultradźwięków i ich przekształcania, aż po wykonywanie różnego typu tytanowych ostrzy krojących.
To sprawia, że firma UCM jest konstruktorem maszyn idealnie dopasowanych do każdego rodzaju produktów spożywczych i jest w stanie zaspokoić wymagania najbardziej wymagających.
Krojenie przy wykorzystaniu technologii ultradźwięków gwarantuje niepowtarzalną precyzję cięcia,
pozwalając na krojenie produktów z nadzieniem, zdobionym różnymi masami, kremami o zróżnicowanym stopniu gęstości i różnej strukturze wewnętrznej bez ich rozmazywania, zachowując w sposób perfekcyjny estetykę i najwyższą jakość produktów świeżych i mrożonych.


     
Konwektor 20/35 KHz plus 1-mt US cable Elektroniczny generator ultradźwięków. 20/35 kHz, komunikacja MODBUS lub cyfrowy IO i touch screen. 20/35 KHz Booster


Maszyny specjalne


  Maszyna wykorzystująca technologię ultradźwiękową przeznaczona do krojenia tortów okrągłych i prostokątnych: mrożonych i świeżych.
  Maszyna wykorzystująca technologię ultradźwiękową przeznaczona do krojenia tortów okrągłych i prostokątnych, odcinanie plastrów przy produktach prostokątnych.
  Maszyna wykorzystująca technologię ultradźwiękową przeznaczona do krojenia plastrów, przeznaczona do produktów prostokątnych.
 
Automatyczna linia wykorzystująca technologię ultradźwiękową przeznaczona do krojenia, formowanie, centrowanie i wycinania trójkątów.
  Maszyna wykorzystująca technologię ultradźwiękową, przeznaczona do krojenia, porcjowanie produktów o wymiarach 40 x 60cm.
 
Automatyczna linia wykorzystująca technologię ultradźwiękową, przeznaczona do krojenia w trybie ciągłym, cięcie wzdłużne, wielorzędowe.
  Manualna stacja wykorzystująca technologię ultradźwiękową, przeznaczona do krojenia różnych produktów.
 
 
Kompletna automatyczna linia wykorzystująca technologię ultradźwiękową, przeznaczona do krojenia z jednoczesnym rozdzielaniem odkrojonych produktów.